Pneumatisk sylindermonteringsdekselsett, pneumatisk sylinderendehette av aluminium

Kort beskrivelse:

Pneumatisk sylindersett som brukes til å montere pneumatisk sylinder, som DNC, SI standard pneumatisk sylinder og MA MAL DSNU mini pneumatisk sylinder.Inkluder pneumatisk sylinder endelokk, tetninger, magnet etc. komplett sett for å bygge en sylinder.Vi kan tilby et komplett sortiment og levere varene innen raske tider.


Produkt detalj

Produktetiketter

1.Vi kan tilby SC/SU pneumatiske sylindersett, Festo Standard DNC pneumatiske sylindersett, ISO15552/6431European Standard pneumatisk sylindersett deler.
2.Vi tilbyr en rekke sylindermodeller, en rekke sylinderboringer, for å møte behovene til de fleste markeder

Pneumatisk sylindermodell Borestørrelse
Rund pneumatisk sylinder 32,40,50,63,80,100,125,160,200,250,320
Airtac standard SI pneumatiske sylindersett 32,40,50,63,80,100,125,160,200
Airtac SDA standard 10,12,16,20,25,32,40,50,63,80,100
Festo DNC standard 32,40,50,63,80,100,125
FESTO ADVU standard 16,20,25,32,40,50,63,80
Mini sylinder MAL 16,20,25,32,40
Mini rustfritt stål MA 10,12,16,20,25,32,40

Pneumatisk standard sylindersett

Pneumatic Standard Cylinder Kits

Nei. 1 2 3 4 5
Punkt Nøtt Parallellstagsmutter Stempelstangtetning Hode dekke O-ring
Nei. 12 13 14 15 16
Punkt Trekkstang Stempelstang O-ring Stempeltetning Bruk Ring
6 7 8 9 10 11
Justerbar skrue Blokkglidning Selvsmørende lager Cushing ring O-ring Tønne
17 18 19 20 21
Stempel Vanlig pute Fjærpute Sekskantmutter dekke

VDMA24562 Festo DNC pneumatiske sylindersett

VDMA24562 Festo DNC Pneumatic Cylinder Kits

Nei. 1 2 3 4 5
Punkt Nøtt Dekselkoblingsskrue Stempelstangtetning Hode dekke O-ring
Nei. 12 13 14 15 16
Punkt Stempelstang O-ring Stempeltetning Magent Stempel
6 7 8 9 10 11
Justerbar skrue Blokkglidning Selvsmørende lager Cushionringe O-ring Tønne
17 18 19 20 21
Bruk Ring pute Fjærpute Skru dekke

Airtac ISO6431 SI pneumatiske sylindersett

Airtac ISO6431 SI Pneumatic Cylinder Kits

Nei. 1 2 3 4 5
Punkt Nøtt Dekselkoblingsskrue Stempelstangtetning Hode dekke O-ring
Nei. 12 13 14 15 16
Punkt Stempelstang O-ring Stempeltetning Bruk Ring Stempel
6 7 8 9 10 11
Justerbar skrue Blokkglidning Selvsmørende lager Cushionringe O-ring Tønne
17 18 19 20 21
Vanlig pute Fjærpute Skru dekke

MA Mini rustfritt stål Pneumatisk sylinder SETT

MA Mini Stainless Steel Pneumatic cylinder KITS

Nei. 1 2 3 4 5 6
Punkt Nøtt Nøtt Stempelstangtetning Hode dekke O-ring Justerbar skrue
Nei. 12 13 14 15 16 17
Punkt Stempeltetning Stempel Bruk Ring Fjærpute Skru Rea deksel
7 8 9 10 11
Selvsmørende
peiling
Cushing ring O-ring Tønne Stempelstang

MAL Mini Pneumatisk sylinder SETT

MAL Mini Pneumatic cylinder KITS

Nei. 1 2 3 4 5
Punkt Nøtt Nøtt Stempelstangtetning Hode dekke Selvsmørende
peiling
Nei. 10 11 12 13 14
Punkt Anti-støt pute Stempeltetning Stempel Magnet Bruk Ring
6 7 8 9
O-ring Tønne Stempelstang O-ring
15 16 17 18
Slagpakning Fjærpute Nøtt Dekke

Airtac SDA Compact Pneumatisk sylinder SETT

Airtac SDA Compact Pneumatic cylinder KITS

Nei. 1 2 3 4 5 6 7
Punkt Spenne Stempelstangtetning O-ring Hode dekke Selvsmørende
peiling
Pute Stempelstang
Nei. 8 9 10 11 12 13 14
Punkt Stempel C-ring Pute Tønne Dekke O-ring Spenne

FAQ:

Q1: Hva er de pneumatiske sylindersettene?
A: Pneumatisk sylindersett refererer til tilbehøret til sylinderen annet enn sylinderrøret og stempelstangen, inkludert sylinderendedekselet, sylinderstempelet, tetningsringen, etc.
Q2: Hva er materialet til pneumatisk sylinderdeksel?
A: På grunn av den komplekse formen til sylinderendedekselet, brukes støping av aluminiumslegering generelt.Sammenlignet med sylinderhoder i støpejern har sylinderhoder i aluminiumslegering fordelen med god varmeledningsevne, noe som er fordelaktig for å øke kompresjonsforholdet og forbedre arbeidseffektiviteten.I tillegg, sammenlignet med støpejern, har aluminiumslegering en enestående fordel i lav vekt, som er i tråd med utviklingsretningen for lett design.
Q3: Hva er standarden på sylindersettet ditt?
A: Våre sylindersett er produsert i strengt samsvar med størrelsen på sylinderen og sylinderen.For å unngå luftlekkasje må størrelsen på endedekselet passe med størrelsen på sylinderen.
For eksempel er standarden for SI pneumatiske sylindre ISO6431, og settstandarden vår er ISO6431;standarden for DNC pneumatiske sylindre er VDMA24562, og settstandarden vår er VDMA24562.


  • Tidligere:
  • Neste:

  • Skriv din melding her og send den til oss